Znajdź powierzchnię

Znajdź magazyn Znajdź działkę

Magazyny - Warszawa Miasto

 

Najstarszy rynek magazynów do wynajęcia, to ten warszawski. Jego historia rozpoczęła się w latach 90 minionego stulecia. Charakteryzuje się on praktycznie samymi walorami, oprócz jednego elementu. Mowa o cenach magazynów do wynajęcia. Są dość wysokie, ale idzie za tym jakość budynków, atrakcyjna lokalizacja i współpraca z cenionymi deweloperami.

Gospodarka i rozwój Warszawy

ppwarsaw-zewn-male.jpg

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do potencjału gospodarczego jak i naukowego stolicy. Działają tutaj  prężne firmy z każdej branży, infrastruktura drogowa jest niesamowicie rozwinięta, do tego dochodzi wielki rynek zbytu. W Warszawie ulokowało się wiele zagranicznych korporacji oraz mają tu swoje siedziby placówki rządu, ogromne banki i tym podobne instytucje. Planowany rozwój, ważny z punktu widzenia logistycznego, to przede wszystkim dokończenie autostrady A2 na tym odcinku. Warto także wspomnieć o odznaczających się wysokim poziomem uczelniach wyższych, kształcących kolejne pokolenia ludzi, którzy zostając w stolicy i zakładając nowe przedsiębiorstwa reprezentujące różne branże, mają wpływ na kształtowanie jej gospodarki. Nic dziwnego, że zainteresowanie inwestorów gruntami przemysłowymi leżącymi w obrębie granic administracyjnych Warszawy wciąż nie spada, podobnie jak zapotrzebowanie na budynki magazynowe.

 

Położenie parków magazynowych w stolicy

gate-one-business-park_04.jpg

Najważniejsze centra magazynowe są zlokalizowane niedaleko portu lotniczego Chopina i Żerania. Parki magazynowe znajdują się także w dzielnicy Targówek oraz zajmują część ulicy Puławskiej. Warszawa oferuje sporo miejsc magazynowych dostosowanych do potrzeb mniejszych przedsiębiorców, zaopatrujących lokalny rynek i potrzebujących hali z modułem biurowym, której wielkość nie przekracza 1000 metrów kwadratowych. Zainteresowaniem zarówno budujących jak i korzystających z obiektów komercyjnych firm cieszą się obrzeża miasta, ponieważ kuszą korzystnymi cenami i dostępem do głównych dróg krajowych oraz możliwością szybkiego wyjazdu ze stolicy, ale także sprawnego dostania się do jej centrum. Podsumowując, popyt na przestrzenie magazynowe obejmuje zarówno te usytuowane bliżej jak i dalej centrum miasta.

 

 Wybrane magazyny:

zobacz wszystkie parki z regionu »
Aktówka (0) Porównywarka (0)
    Zarejestruj się

Rynki magazynowe

Deweloperzy